Делегація МОП та УВКБ відвідала офіс ПРМТУ

З робочим візитом до Одеси прибула команда Міжнародної організації праці (МОП) під керівництвом Старшого спеціаліста з питань зайнятості, пані Даніели Зампіні.

Метою візиту у наш регіон є розробка спільного проєкту для створення можливостей працевлаштування людей, постраждалих від бойових дій, підтримка зайнятості у пріоритетних секторах української економіки та посилення ефективності управління регіональним ринком праці через партнерство та соціальний діалог. Разом з Представниками Управління Верховного Комісара у Справах Біженців (УВКБ ООН) делегація провела робочу зустріч з Обласною державною адміністрацією, Радою внутрішньопереміщених осіб та Профспілкою робітників морського транспорту України.

Основна проблема, з якою стикаються внутрішньопереміщені особи, це – або брак навичок, або дуже низький рівень заробітної плати. Тому МОП поставила за мету розробити дієвий та результативний проєкт, який упродовж півтора року дозволив би створити реальні робочі місця для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів війни.

Представники ПРМТУ розповіли про свій досвід навчання та підвищення кваліфікації членів Профспілки, вже реалізовані гуманітарні та соціальні проєкти та підтримку міжнародних партнерів. Зокрема інтерес делегації викликала співпраця та підтримка морських навчальних закладів, а саме проєкт з Херсонською державною морською академією та Литовською морською академією.

Гості також відвідали Морський юніон центр, де на власні очі побачили можливості Профспілки для організації тренінгів, навчання та підготовки членів Профспілки, яким ПРМТУ приділяє увагу майже десятиріччя.

Після зустрічі з ПРМТУ делегація попрямувала до Миколаєва, де також заплановані зустрічі з соціальними партнерами.

За результатами зустрічей планується розробка плану спільних дій, стратегії,спрямованої на підтримку, покращення умов праці для людей, постраждалих від бойових дій, та розвиток економічної сфери Південного регіону.

Більше новин з тегом #В світі

Корупція в морських портах: як MACN бореться з проблемою

Морська антикорупційна мережа (MACN), вкотре звертає увагу на часто ігнорований, але руйнівний рівень корупції, з яким стикаються моряки в портах по всьому світу.

Мандрівка «Потяг пам’яті»

ETF (Європейська федерація транспортників) та Friedrich-Ebert-Stiftung (Фонд Фрідріха Еберта) організували унікальну навчальну подорож для молодих профспілківців з метою вивчення історії Голокосту, аналізу подій сучасності та виховання нового покоління лідерів, здатних будувати демократію та захищати права людини.

Проблеми з добробутом, оплатою праці та технічним обслуговуванням на ELEEN SOFIA

Міжнародна федерація транспортників (ITF) повідомляє, що наразі взаємодіє з владою Австралії для вирішення справи про жорстоке поводження з екіпажем, розкрадання заробітної плати та жахливі умови на борту балкера, що належить болгарській компанії. Судно також перебуває під арештом австралійських прикордонників; його затримано в Гледстоуні.

Опитування: ваш голос має значення!

Жінки становлять лише приблизно 2% світової морської робочої сили.

Дякуємо за звернення!