ПРМТУ звернулася до МЗС України за роз'ясненнями

Після оголошення МЗС України тимчасовогопризупинення з 23.04.2024 року вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах за заявами громадян України чоловічої статі від 18 до 60 років (окрім дій, пов’язаних зоформленням посвідчень особи на повернення в Україну), ПРМТУ отримала численні запити від моряків, громадян України, які знаходяться за кордоном.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо надати роз’яснення щодо наступних питань:

1. Які саме консульські послуги у закордонних дипломатичних установах України на цей час може отримати громадянин України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, який є військовозобов’язаним тамає військово-обліковий документ?

2. У наданні яких саме консульських послуг у закордонних дипломатичних установах України буде відмовлено після 23.04.2024 року громадянину України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, який є військовозобов’язаним і має військово-обліковий документ, та з яких підстав, передбачених чинним законодавством України?

3. Які саме документи щодо військового обліку має надати для отримання консульських послуг громадянин України чоловічої статі віком від 18 до 60 років?

4. Який порядок вчинення консульських дій після 23.04.2024 року при зверненні до закордонних дипломатичних установ громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які є військовозобов’язаними та мають оформлені військово-облікові документи?

5. На який час призупинено вчинення консульських дій у закордонних дипломатичних установах за заявами громадян України чоловічої статі від 18 до 60 років (окрім дій, пов’язаних зоформленням посвідчень особи на повернення в Україну)?

Ознайомитись з текстом листа можна тут: https://storage.mtwtu.org.ua/source/1/vCEOt5I0M_vNkv1z1M-JxjwO7Jscausg.pdf

Більше новин з тегом #В світі

ПРМТУ представила Україну в Програмі розвитку портових працівників

За сприянням Профспілки робітників морського транспорту України, ПРМТУ та ДП «Адміністрація морських портів України» представили Україну в Програмі розвитку портових працівників (при обробці насипних вантажів) — Portworker Development Programme in Bulk Terminals (PDPII), запровадженій Міжнародною організацією праці. Навчання проходило на базі Корейського портового навчального інституту Бусану, який є найкращим експертним закладом з підготовки портових працівників в Кореї.

Порядок надання гарантій компенсації шкоди фрахтувальникам, операторам, власникам морських суден та суден внутрішнього плавання

Затверджено Порядок надання гарантій компенсації шкоди фрахтувальникам, операторам та/або власникам морських суден та суден внутрішнього плавання

Поширені питання щодо тимчасових обмежень у прийнятті нових заяв на надання консульських послуг

Коментар МЗС України

Криміналізація моряків: міжнародна проблема

Дізнайтеся більше про те, як Міжнародна федерація транспортників (ITF) бореться з несправедливим ставленням до моряків після інцидентів і підозр у злочинах на морі

Дякуємо за звернення!